aktuálně – školní rok 2020/2021

Na této stránce budou dostupné informace k aktuálnímu dění v tomto školním roce.

24. 2. 2021 – Aktuální informace
Od čtvrtka 25. 2. 2021 (nejpozději od pondělí 1. 3. 2021) mají žáci povinnost nosit nařízením MZ ČR v budově školy „chirurgickou“ roušku. Látková ústenka již není povolena.

17. 12. 2020 – Informace k zahájení výuky po vánočních prázdninách
Pokud nedojde ke změně v opatřeních vlády (sledujte webové stránky školy), tak po vánočních prázdninách bude pokračovat výuka v nezměněné podobě. V pondělí 4. 1. 2021 nastoupí do školy I. stupeň, 9. ročník a 6. a 7. ročník a na distanční výuce bude 8. ročník. V pondělí 11. 1. 2021 nastoupí do školy 8. ročník a na distanční výuce bude 6. a 7. ročník. V dalších týdnech se budou střídat.
Obědy ve školní jídelně budou vydávány podle stanoveného pořadí tříd.
Ve školní družině budou žáci rozdělení podle tříd.
Ranní družina není v provozu. Jen děti, které dojíždějí mohou jít do třídy dříve a budou pod dohledem.
Žáci a zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky celý den, každý žák musí mít na den alespoň dvě roušky a sáček na jejich uložení.
Všechna další hygienická pravidla zůstávají v platnosti (používání dezinfekce, větrání tříd atd.).

18. 11. 2020 – Informace pro žáky a rodiče
Podle doporučení MŠMT je během distanční výuky možnost individuální
konzultace 1 žák + 1 pedagog (s možností osobní přítomnosti zákonného
zástupce navíc). Je to zveřejněno na stránkách školy s tím, že v případě
zájmu ze strany rodičů je nutná telefonická domluva předem, a to s
konkrétním vyučujícím nebo s třídním učitelem. Eva Trojková

12. 11. 2020 – Informace pro žáky a rodiče
Od středy 18. 11. 2020 se vrací do školy I. a II. třída. Podle pravidel z MŠMT jde tedy o 1., 2. i 3. ročník!!! U ostatních ročníků pokračuje distanční výuka jako dosud.

22. 10. 2020 – Výzva pro rodiče
Od 8. 10. 2020 je aktivní aplikace Bakaláři. Je přístupná přes webové stránky – odkaz najdete v pravé části nahoře. Můžete si také nainstalovat aplikaci do telefonu. Přístupové informace dostaly před uzavřením školy Vaše děti. Pokud je z nějakého důvodu nemáte, tak se ozvěte a my Vám vytvoříme nový přístup. Pozor!!! Děti dostaly přístupové kódy zvlášť pro ně a pro Vás. Přihlašujte se z pozice rodiče! V dnešní době je to ideální pomůcka pro komunikaci se školou. Pomocí modulu Komens můžete komunikovat s učiteli. V modulu Absence máte přehled, jak se připojuje k online hodinám – pozdní připojení, případně neúčast na hodině. Prosíme Vás o připojení a spolupráci. Děkuji Petr Borek

8. 10. 2020 – Informace pro žáky a rodiče
V těchto dnech probíhá zpřístupnění informací pomocí aplikace Bakaláři OnLine pro děti i rodiče. Bližší informace najdete v příspěvku Bakaláři.

15. 9. 2020 – Informace pro rodiče
Děti s rýmou, kašlem, průjmem apod., vzhledem k situaci v republice podle doporučení Ministerstva zdravotnictví ze dne 11. 9. 2020 se mohou vrátit mezi ostatní děti nejdříve za 10 dní, i kdyby byly děti již zdravé. Pokud si s léčbou nevíte rady, volejte ošetřující lékařce. Absenci omlouvá rodič nebo zákonný zástupce (nepožadujte omluvenku po lékaři).
Dokument MZČR stáhnete z odkazu níže na této stránce.

ke stažení:

informace ohledně postupu při projevu příznaků nemoci u dětí (kašel, rýma, teplota apod.)

informace k opatřením MŠMT a MZ

pokyny na plavecký výcvik pro 3. a 4. ročník