sport

Výsledky školních sportovních turnajů 2017/2018

Sálová kopaná

MAŠINA – Martin Večeř, Šimon Suldovský, Matěj Beran

TROJKA – Jan Beran, Robin Šilar, Lukáš Jaroš

APEN GROUP – Viktor Borek, Tobias Tomeš, Tomáš Hrdina, Ondřej Jirásek

GOTH BOI CLIQUE – Martin Kulhavý, Marek Palkovič, Jaroslav Hrdina

Hrálo se na dva vítězné zápasy. Finále mladších a starších žáků.

mladší žáci:

MAŠINA – TROJKA 0:2 na zápasy (2-3 a 2-4)

starší žáci:

GOTH BOI CLIQUE – APEN GROUP 0:2 na zápasy (2-3 a 3-4 v prodloužení)

Vybíjená

ŠEST ORLŮ – Martin Večeř, Robin Šilar, Matěj Beran, Michal Macháček, Alex Pecháček, Denisa Faltejsková

BERANI – David Kocián, Štěpán Neugebauer, Radim Puzstai, Adam Šotola, Daniel Macháček, Lukáš Jaroš

APEN GROUP – Viktor Borek, Tobias Tomeš, Tomáš Hrdina, Anežka Vašíčková, Vít Heger, Ivo Šilar

ONI – Pavel Balcar, Adam Netáhlo, Tomáš Pavlíček, Samuel Hrdina, Petra Macháčková, Adam Macháček

semifinále:

ŠEST ORLŮ – APEN GROUP 0:6

BERANI – ONI 1:6

o 3. místo:

ŠEST ORLŮ – BERANI 3-4; 2-1 celkem 5-5 a 0-2 v prodloužení

finále:

ONI – APEN GROUP 2-6; 3-4 celkem 5-10

pořadí soutěže jednotlivců

Hrálo se na čtyři kola. Bodování bylo postupně podle pořadí vybitých.

starší žáci:

1. Vít Heger; 2. Ivo Šilar; 3. Matěj Beran; 4. Robin Šilar; 5. Adam Macháček; 6. Tobias Tomeš; 7. Viktor Borek;

8. Adam Netáhlo; 9. Samuel Hrdina; 10. Pavel Balcar; 11. Tomáš Hrdina; 12. Tomáš Pavlíček; 13. David Kocián;

14. Alex Pecháček; 15. Štěpán Neugebauer

mladší žáci:

1. Daniel Macháček; 2. Anežka Vašíčková; 3. Petra Macháčková; 4. Michal Macháček; 5. Adam Šotola;

6. Martin Večeř; 7. Radim Puzstai; 8. Denisa Faltejsková; 9. Lukáš Jaroš

Florbal

MALEX – Petra Macháčková, Adam Macháček, Michal Macháček, Daniel Macháček, Alex Pecháček

RYTÍŘI – Matěj Beran, Jakub Marek, Martin Večeř, Lukáš Jaroš, Radim Puzstai

APEN GROUP – Vít Heger, Tobias Tomeš, Tomáš Hrdina, Ondřej Jirásek

GOTH BOI CLIQUE – Tomáš Tomeš, Marek Palkovič, Martin Kulhavý, Filip Voznický

semifinále:

MALEX – APEN GROUP 0-11 (0-7 )

RYTÍŘI – GOTH BOI CLIQUE 4-11 (3-6)

o 3. místo:

RYTÍŘI – MALEX 4-7 (2-2)

finále:

GOTH BOI CLIQUE – APEN GROUP 2-2 (1-1) nájezdy 23 (7. série)

Basketbal

TY DVA – Martin Kulhavý, Jaroslav Hrdina

PANDYOVÉ – Berenika Ročková, Adéla Hricinová, Anežka Vašíčková, Pavla Kulhánková

APEN GROUP – Viktor Borek, Ondřej Jirásek, Tomáš Hrdina, Tobias Tomeš

BASKETBAL

1.

2.

3.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. TY DVA

4 – 0

0 – 6

4 – 6

3

2.

2. PANDYOVÉ

0 – 4

2 – 10

2 – 14

2

3.

3. APEN GROUP

6 – 0

10 – 2

16 – 2

4

1.

Stolní tenis

dívky – Šárka Sojáková, Adéla Hricinová, Berenika Ročková, Daniela Černohorská, Eliška Pecháčková, Eliška Franková, Kristýna Forštová

chlapci – Viktor Borek, Tobias Tomeš, Tomáš Hrdina, Ondřej Jirásek, Michal Balcar

Nejprve proběhla soutěž dívek a chlapců zvlášť, kdy se hrálo ve skupinách (na dva sety). Podle výsledků pak byli nasazení do pavouka, kde již hráli dohromady (na jeden set do 8).

soutěž dívek: 1. Daniela Černohorská; 2. Eliška Franková; 3. Kristýna Forštová; 4. Šárka Sojáková; 5. Eliška Pecháčková; 6. Adéla Hricinová; 7. Berenika Ročková

soutěž chlapců: 1. Tobias Tomeš; 2. Viktor Borek; 3. Tomáš Hrdina; 4. Ondřej Jirásek a Michal Balcar

smíšená soutěž:

finále: Tobias Tomeš – Daniela Černohorská 8 – 4

o 3. místo: Viktor Borek – Eliška Franková 8 – 6

Výsledky vánočních turnajů 2016/2017

Sálová kopaná

TI HEZCÍ – Viktor Borek, Pavel Balcar, Tomáš Hrdina, Michal Balcar

TÝM X – Matěj Kropáček, Barbora Marková, Markéta Junková

FC BOHNICE – Vojtěch Balcar, Dominik Potůček, Ladislav Banda

TROLLOVÉ – Tomáš Tomeš, Tobias Tomeš, Filip Voznický, Martin Kulhavý, Robin Marek

SÁLOVÁ KOPANÁ

1.

2.

3.

4.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. TI HEZCÍ

3 – 0

0 – 2

3 – 3

6 – 5

4

2.

2. TÝM X

0 – 3

2 – 1

1 – 4

3 – 8

3

3.

3. FC BOHNICE

2 – 0

1 – 2

1 – 4

4 – 6

3

4.

4. TROLLOVÉ

3 – 3

4 – 1

4 – 1

11 – 5

7

1.

Vybíjená

TI NEJHORŠÍ – Viktor Borek, Michal Balcar, Pavel Balcar, Tomáš Hrdina, Adam Macháček, Petra Macháčková

APENGROUP – Matěj Kropáček, Ladislav Banda, Robin Marek, Martin Kulhavý, Barbora Marková, Markéta Junková

MRAVENCI – Ondřej Jirásek, Radek Černohorský, Vít Heger, Tomáš Tomeš, Vojtěch Hrdina, Tomáš Pavlíček

VYBÍJENÁ

1.

2.

3.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. MRAVENCI

4 – 2 

2 – 2

4 – 2

6 – 1

16 – 7

7

1.

2. TI NEJHORŠÍ

2 – 4

2 – 2

5 – 2

4 – 1

13 – 9

5

2.

3. APENGROUP

2 – 4

1 – 6

2 – 5

1 – 4

6 – 19

0

3.

pořadí soutěže jednotlivců

1. Viktor Borek, 2. Ondřej Jirásek, 3. Tomáš Pavlíček, 4. Ladislav Banda, 5. Robin Marek, 6. Vít Heger

Florbal

MLÁTIČKY – Agáta Borková, Isabela Burianová, Markéta Junková, Barbora Marková, Matěj Kropáček, Ladislav Banda

BANÁNI – Alex Pecháček, Matěj Beran, Robin Šilar, Šimon Suldovský, David Kocián

UCHO – Viktor Borek, Adam Macháček, Petra Macháčková, Ondřej Jirásek, Michal Balcar

APENFLORBAL – Radek Černohorský, Martin Kulhavý, Vojtěch Balcar, Vít Heger, Tomáš Tomeš, Filip Voznický, Robin Marek

ORLI – Tomáš Hrdina, Matouš Hrdina, Jaroslav Hrdina, Tobias Tomeš

FLORBAL

1.

2.

3.

4.

5.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. MLÁTIČKY

3 – 2

3 – 0

6 – 4

0 – 4

12 – 8

9

2.

2. BANÁNI

2 – 3

1 – 6

0 – 6

1 – 5

4 – 20

0

5.

3. UCHO

0 – 3

6 – 1

3 – 1

1 – 1

10 – 6

7

3.

4. APENFLORBAL

4 – 6

6 – 0

1 – 3

1 – 5

12 – 14

3

4.

5. ORLI

4 – 0

5 – 1

1 – 1

5 – 1

15 – 3

10

1.

Basketbal

TOUSTOVAČE – Isabela Burianová, Barbora Marková, Markéta Junková, Agáta Borková, Jana Hrdinová, Adéla Neugebauerová

TI NEJMENŠÍ – Šárka Sojáková, Jana Hricinová, Vendula Kroulíková, Markéta Dušková, Péťa Macháčková, Michal Balcar, Pavel Balcar, Adam Macháček

KINGS – Matouš Hrdina, Jarda Hrdina, Filip Voznický, Tobias Tomeš, Dan Jelínek, Viktor Borek

BASKETBAL

1.

2.

3.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. TOUSTOVAČE

26 – 2

2 – 0

28 – 2

4

1.

2. TI NEJMENŠÍ

2 – 26

0 – 16

2 – 42

2

3.

3. KINGS

0 – 2

16 – 0

16 – 2

3

2.

Výsledky vánočních turnajů 2015/2016

Sálová kopaná

sestavy:

IMPERIUM – Petr Grezl, Jiří Kocián, Ondřej Prorok, Matouš Hrdina

SPARTA – Ondřej Jirásek, Vít Heger, Tomáš Pavlíček

BOBEČCI – Armin Balcar, Viktor Borek, Radek Černohorský

TUČNÝ VAJCO – Petr Kalous, Matěj Vaníček, Jan Hrdina

LOKTAR OGAR – Radim Krátký, Josef Šilar, František Kuběnka, Matěj Hrdina

DRAGESET-PORO – Matěj Drobný, Ladislav Junek, Robin Marek

 

SÁLOVÁ KOPANÁ 1. 2. 3. SKÓRE BODY POŘADÍ
1. SPARTA 3 – 1   1 – 0 0 – 0   0 – 3 4 – 3 7 2.
2. IMPERIUM 1 – 3   0 -1 0 – 4   0 – 4 1 – 12 0 3.
3. TUČNÝ VAJCO 0 – 0   3 – 0 4 – 0   4 – 0 11 – 0 10 1.

 

 

SÁLOVÁ KOPANÁ 1. 2. 3. SKÓRE BODY POŘADÍ
1. BOBEČCI 1- 0   0 – 1 1 – 0   0 – 1 2 – 2 6 2.
2. LOKTAR OGAR 0 – 1   1 – 0 1 – 0   0 – 3 2 – 4 6 3.
3. DRAGESET-PORO 0 – 1   1 – 0 0 – 1   3 – 0 4 – 2 6 1.

 

SEMIFINÁLE

TUČNÝ VAJCO   –   BOBEČCI                     2 – 0

 

DRAGESET-PORO   –   SPARTA 0 – 0 p. 2 – 0

 

o 5. místo             IMPERIUM   –     LOKTAR OGAR                2 – 0

o 3. místo             BOBEČCI   –     SPARTA                                  0 – 2

FINÁLE               TUČNÝ VAJCO   –   DRAGESET-PORO    2 – 0

 

Vybíjená

sestavy:

TI VELCÍ – Viktor Borek, Michal Balcar, Ondřej Jirásek, Ondřej Prorok, Petr Grezl, Vít Heger

KUBĚNKOVI LEGIONÁŘI – František Kuběnka, Josef Šilar, Ladislav Junek, Matěj Kropáček, Dominik Šotola, Eva Pecháčková, Markéta Hricinová

ATOMOVÝ BOMBY – Isabela Burianová, Markéta Junková, Robin Marek, Tomáš Pavlíček, Ladislav Banda, Radek Černohorský, Jiří Kocián, Matouš Hrdina

 

 

VYBÍJENÁ 1. 2. 3. SKÓRE BODY POŘADÍ
1. KUBĚNKOVI LEGIONÁŘI 12 – 2     12 – 9 12 – 5     12 – 3 48 – 19 8 1.
2. TI VELCÍ 2 – 12    9 – 12 9 – 11     7 – 12 27 – 47 1 3.
3. ATOMOVÝ BOMBY 5 – 12    3 – 12 11 – 9     12 – 7 31 – 40 3 2.

 

pořadí soutěže jednotlivců

  1. Viktor Borek,   2. Markéta Hricinová,   3. František Kuběnka,   4. Isabela Burianová,   5. Eva Pecháčková

 

Florbal

sestavy:

KUBĚNKOVI LEGIONÁŘI – František Kuběnka, Josef Šilar, Ladislav Junek, Dominik Šotola, Matěj Kropáček

IMPERIUM V. Ú. – Matouš Hrdina, Jaroslav Hrdina, Vojtěch Hrdina, Marian Cerula, Petr Grezl, Adam Netáhlo

TY NEJCHORŠÍ – Isabela Burianová, Agáta Borková, Ladislav Banda, Matouš Jirásek

DA VINCIHO DÉMONI – Jiří Kocián, Viktor Borek, Armin Balcar, Vít Heger, Ondřej Jirásek, Radek Černohorský, Tomáš Pavlíček

TUČNÝ VAJCO – Jan Hrdina, Petr Kalous, Matěj Vaníček, Matěj Hrdina

 

FLORBAL 1. 2. 3. 4. 5. SKÓRE BODY POŘADÍ
1. DA VINCIHO DÉMONI 1 – 5 0 – 1 3 – 2 0 – 2 4 – 10 3 4.
2. KUBĚNKOVI LEGIONÁŘI 5 – 1 5 – 1 2 – 0 2 – 2 14 – 4 11 2.
3. IMPERIUM V. Ú. 1 – 0 1 – 5 3 – 1 1 – 3 6 – 9 6 3.
4. TY NEJCHORŠÍ 2 – 3 0 – 2 1 – 3 0 – 8 3 – 16 0 5.
5. TUČNÝ VAJCO 2 – 0 2 – 2 3 – 1 8 – 0 15 – 3 11 1.

 

Basketbal

sestavy:

TUČNÝ VAJCO – Matěj Vaníček, Jan Hrdina, Petr Kalous

CHEEKI BREEKI – František Kuběnka, Matěj Hrdina, Matěj Drobný, Josef Šilar, Jiří Kocián

RAJČÁTKA – Viktor Borek, Agáta Borková, Barbora Marková, Jana Hrdinová, Robin Marek

NEVÍME – Eva Pecháčková, Aneta Šmídlová, Tereza Hemmerová, Dominik Potůček, Ladislav Junek, Markéta Hricinová

 

BASKETBAL 1. 2. 3. 4. SKÓRE BODY POŘADÍ
1. RAJČÁTKA 5 – 10 2 – 11 6 – 6 13 – 27 1 3.
2. TUČNÝ VAJCO 10 – 5 6 – 2 20 – 2 36 – 9 6 1.
3. CHEEKI BREEKI 11 – 2 2 – 6 10 – 2 23 – 10 4 2.
4. NEVÍME 6 – 6 2 – 20 2 – 10 10 – 36 1 4.

 

Výsledky vánočních turnajů 2013/2014

Sálová kopaná – chlapci

sestavy:

FC ŠIMÍCI – Josef Šimek, Viktor Borek, Armin Balcar, Ondřej Jirásek

NINDŽAS IN PIDŽAMOS – Adam Barnet, Jan Křivohlávek, Dominik Killar, Adam Filip, Šimon Gábor, David Buřval

DŽAMBOVÉ – Jiří Marek, Miroslav Burian, Daniela Berková, EliškaVaníčková, Michaela Nováková

OVOCE A ZELENINA – Tomáš Vaníček, Daniel Tomeš, Jan Kyral, František Kyral

VEVERKY Z OLYMPU – Petr Grezl, Jiří Kocián, Ladislav Banda, Vojtěch Balcar, Isabela Burianová

 

SÁLOVÁ KOPANÁ

1.

2.

3.

4.

5.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. FC ŠIMÍCI

0 – 7

1 – 5

1 – 4

1 – 8

3 – 22

0

5.

2. DŽAMBOVÉ

7 – 0

1 – 6

5 – 1

2 – 4

14 – 11

6

3.

3. OVOCE A ZELENINA

5 – 1

6 – 1

4 – 0

0 – 1

15 – 3

9

2.

4. VEVERKY Z OLYMPU

4 – 1

1 – 5

0 – 4

0 – 7

5 – 17

3

4.

5. NINDŽAS IN PIDŽAMOS

8 – 1

4 – 2

1 – 0

7 – 0

20 – 3

12

1.

 

Vybíjená

sestavy:

ŠESŤÁČCI – Agáta Borková, Klára Sudíková, Marie Klejchová, Vojtěch Balcar, Matouš Jirásek, Matouš Hrdina, Ladislav Banda, Petr Grezl

AMORES PEROS – Lucie Ryšavá, Adéla Nastoupilová, Jan Šilar, Vít Vranka, Tereza Šilarová, Kateřina Turková, Jaroslava Prokopcová, Šárka Tejklová

DŽAMBOVÉ – Miroslav Burian, Eliška Vaníčková, Daniela Berková, David Buřval, Kristýna Kyralová, Dan Tomeš, Veronika Sudíková, Lucie Dušková

FREDČÍ KOMANDO – Libor Mareš, Dominik Šotola, Jiří Marek, Jan Kyral, Jan Kohl, Adam Barnet, Ladislav Junek, Josef Šilar

ČÁRYMÁRY FUKOVÉ – Isabela Burianová, Eva Čurejová, Eliška Mrázková, Markéta Junková, Matěj Kropáček, Petr Kalous, František, Kuběnka, Markéta Hricinová

SÁLOVÁ KOPANÁ

1.

2.

3.

4.

5.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. ČÁRYMÁRY FUKOVÉ

6 – 0

6 – 0

0 – 4

0 – 4

12 – 8

8

3.

2. ŠESŤÁČCI

0 – 6

0 – 6

0 – 4

0 – 7

0 – 23

0

5.

3. AMORES PEROS

0 – 6

6 – 0

0 – 2

0 – 6

6 – 14

3

4.

4. DŽAMBOVÉ

4 – 0

4 – 0

2 – 0

0 – 2

10 – 2

11

2.

5. FREDČÍ KOMANDO

4 – 0

7 – 0

6 – 0

2 – 0

19 – 0

16

1.

 

Florbal – chlapci

sestavy:

SOBÍCI – Agáta Borková, Viktor Borek, Jana Hrdinová, Barbora Marková, Klára Sudíková, Petr Grezl

TI DRUZÍ – František Kuběnka, Ladislav Junek, Ladislav Banda, Markéta Junková, Isabela Burianová, Josef Šilar

(J)JELITA – Matěj Vaníček, Petr Kalous, Matěj Hrdina, Jan Hrdina, Adam Barnet, Tomáš Vaníček

7 STATEČNÝCH – David Buřval, Šimon Gábor, Jan Křivohlávek, Josef Šilar, Jan Kohl, Miroslav Burian

FLORBAL

1.

2.

3.

4.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. SOBÍCI

0 – 3

0 – 4

2 – 6

2 – 13

0

4.

2. TI DRUZÍ

3 – 0

0 – 3

2 – 5

5 – 8

3

3.

3. (J)JELITA

4 – 0

3 – 0

2 – 4

9 – 4

6

2.

4. 7 STATEČNÝCH

6 – 2

5 – 2

4 – 2

15 – 6

9

1.

 

 

Výsledky vánočních turnajů 2012

Sálová kopaná – chlapci

sestavy:

IRON UNDERPANTS – Bronislav Dušek, Dominik Kalousek, Jan Šilar

KONCHRENOVCI– Adam Barnet, Tomáš Vaníček, Josef Šimek

VODÁRNÍCI – Jan Kohl, Jiří Marek, Miroslav Burian, Jan Křivohlávek

CHELSEA – Jan Křivohlávek, Šimon Gábor, Miroslav Burian

 

SÁLOVÁ KOPANÁ

1.

2.

3.

4

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. KOCHRENOVCI

0 – 2

1 – 3

3 – 3

4 – 8

1

3.

2. IRON UNDERPANTS

2 – 0

1 – 1

5 – 4

8 – 5

7

2.

3. VODÁRNÍCI

3 – 1

1 – 1

5 – 1

9 – 3

7

1.

4. CHELSEA

3 – 3

4 – 5

1 – 5

8 – 13

1

4.

 

Vybíjená

sestavy:

TYGŘI – Agáta Borková, Ladislav Banda, Matěj Kropáček, Markéta Junková, Isabela Burianová, Ingrid Balcarová, Matouš Jirásek

FAST SHOTS – Kristýna Kyralová, Eliška Vaníčková, Daniela Berková, Denisa Matějková, Michaela Nováková, Libuše Nežádalová, Lucie Dušková

 

TYGŘI – FAST SHOTS         3 – 7

 

Házená dívky

sestavy:

TEENAGERS – Šárka Tejklová, Petra Hrdinová, Martina Bílá, Kateřina Turková, Adéla Nastoupilová

TYGŘI – Agáta Borková, Markéta Junková, Isabela Burianová, Ingrid Balcarová, Marie Klejchová

FAST SHOTS – Kristýna Kyralová, Eliška Vaníčková, Daniela Berková, Denisa Matějková, Michaela Nováková, Libuše Nežádalová

 

HÁZENÁ

1.

2.

3.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. TEENAGERS

3 – 6

12 – 1

15 – 7

2

2.

2. FAST SHOTS

6 – 3

8 – 0

14 – 3

4

1.

3. TYGŘI

1 – 12

0 – 8

1 – 20

0

3.

 

Basketbal smíšená

sestavy:

TEENAGERS – Šárka Tejklová, Martina Bílá, Kateřina Turková, Tereza Šilarová, Andrea Bílá

MAMIKAKEANJA – Josef Novák, Jan Moravec, Marek Černohorský, Karolína Vašíčková, Anna Jirásková

POSLEDNÍ MÍSTO – Miroslav Burian, Jan Kohl, Michaela Nováková, Veronika Sudíková

KAČABA TÝM – Bronislav Dušek, Dominik Kalousek, Pavel Karn, Tereza Vorlická, Kateřina Matějková

BASKETBAL

1.

2.

3.

4.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. POSLEDNÍ MÍSTO

4 – 10

0 – 18

4 – 8

8 – 36

0

4.

2. KAČABA TÝM

10 – 4

5 – 0

12 – 8

27 – 12

6

1.

3. MAMIKAKEANJA

18 – 0

0 – 5

12 – 3

30 – 8

4

2.

4. TEENAGERS

8 – 4

8 – 12

3 – 12

15 – 28

2

3.

 

Florbal – chlapci

sestavy:

ALIGÁTOŘI – Ondřej Jirásek, Armin Balcar, Viktor Borek, Michal Balcar, Vojtěch Balcar

KŘENI – Jiří Marek, Miroslav Burian, David Buřval, Jan Kohl, Ladislav Junek, Matěj Kropáček

TYGŘI – Agáta Borková, Barbora Marková, Ladislav Banda, Ingrid Balcarová, Markéta Junková, Isabela Burianová

ČMOUDI – Adam Barnet, Daniel Tomeš, Marek Černohorský, Šimon Gábor, Jan Křivohlávek, Josef Šimek, Karel Dušek

NEVÍM TEAM – Jan Moravec, Michal Doskočil, Bronislav Dušek, Josef Novák, Ondřej Dostál

KUŘECÍ HLAVY – Josef Šilar, Matěj Vaníček, Jan Hrdina, Matěj Hrdina, Petr Grezl, Petr Kalous, Jiří Kocián

FLORBAL

1.

2.

3.

4.

5.

6.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. ALIGÁTOŘI

3 – 2

1 – 5

1 – 6

0 – 10

0 – 4

5 – 27

2

5.

2. TYGŘI

2 – 3

0 – 11

1 – 4

1 – 12

0 – 7

4 – 37

0

6.

3. KŘENI

5 – 1

11 – 0

2 – 3

1 – 14

3 – 1

22 – 19

6

3.

4. ČMOUDI

6 – 1

4 – 1

3 – 2

1 – 7

4 – 1

18 – 12

8

2.

5. NEVÍM TEAM

10 – 0

12 – 1

14 – 1

7 – 1

11 – 1

54 – 4

10

1.

6. KUŘECÍ HLAVY

4 – 0

7 – 0

1 – 3

1 – 4

1 – 11

14 – 18

4

4.

 

 

Výsledky vánočních turnajů 2011

Sálová kopaná – chlapci

sestavy:

ČVACHŤÁCI – Michal Doskočil, Bronislav Dušek, Filip Vaníček

SKS LOVERS – Jan Uher, Michal Tekl, Daniel Urban, Jiří Jandejsek

SLAVIA– Adam Barnet, Patrik Dušek, Ondřej Dostál, Tomáš Vaněk

BURLACI – Marek Černohorský, Jan Moravec, Jan Štěpánek

VAJČÁCI – Jan Křivohlávek, Šimon Gábor, Miroslav Burian

ŠEMÍCI – Martin Doskočil, Karel Buřval, Jan Marek, Mikuláš Keller

 

SÁLOVÁ KOPANÁ  A

1.

2.

3.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. SKS LOVERS

7-1

2-0

9-1

6

1.

2. BURLACI

1-7

0-3

1-10

0

3.

3. SLAVIA

0-2

3-0

3-2

3

2.

 

SÁLOVÁ KOPANÁ  B

1.

2.

3.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. ŠEMÍCI

2-6

13-1

15-7

3

2.

2. ČVACHŤÁCI

6-2

6-0

12-2

6

1.

3. VAJČÁCI

1-13

0-6

1-19

0

3.

 

semifinále: SKS LOVERS – ŠEMÍCI 4 – 1

SLAVIA – ČVACHŤÁCI 0 – 1

 

o 5. místo: BURLACI – VAJČÁCI 3 – 0

o 3. místo: ŠEMÍCI – SLAVIA 3 – 4

finále: SKS LOVERS – ČVACHŤÁCI 1 – 3

 

Vybíjená

sestavy:

SNĚŽENKY A MACHŘI – Vojtěch Balcar, Agáta Borková, Ladislav Banda, Matěj Kropáček, Markéta Junková, Isabela Burianová, Barbora Marková, Ingrid Balcarová

ELETRICK SHOT – Miroslav Burian, Jan Kyral, Kristýna Kyralová, Jiří Marek, Eliška Vaníčková, Daniel Tomeš, Daniela Berková, Libor Mareš, Adam Barnet

PĚTKA – Jiří Kocián, Josef Šilar, Dominik Šotola, Ladislav Junek, Eva Čurejová, David Buřval, Václav Štamfest, František Kuběnka

 

VYBÍJENÁ

1.

2.

3.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. SNĚŽENKY A MACHŘI

0-8

0-8

0-16

0

3.

2. ELETRICK SHOT

8-0

7-0

15-0

2

1.

3. PĚTKA

8-0

0-7

8-7

1

2.

 

Házená dívky

sestavy:

FOREVER – Tereza Šilarová, Daniela Kulhavá, Martina Bílá, Kateřina Turková, Andrea Bílá

ALOE VJERA – Michaela Dušková, Pavlína Rollerová, Radka Shejbalová, Alžběta Šimková, Lucie Franková

COOL-INKY – Anna Jirásková, Kamila Kuběnková, Karolína Vašíčková, Kateřina Matějková, Kristýna Nováková

DRAČICE – Daniela Berková, Michaela Nováková, Denisa Matějková, Kristýna Kyralová, Libuše Nežádalová

 

HÁZENÁ

1.

2.

3.

4.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. FOREVER

0-11

4-7

3-7

7-25

0

4.

2. ALOE VJERA

11-0

15-1

13-1

39-2

6

1.

3. COOL-INKY

7-4

1-15

3-3

11-22

3

3.

4. DRAČICE

7-3

1-13

3-3

11-19

3

2.

 

Basketbal smíšená

sestavy:

R.U.M. – Michaela Dušková, Pavlína Rollerová, Karel Buřval, Mikuláš Keller, Martin Doskočil, Jan Marek

FOREVER – Tereza Šilarová, Daniela Kulhavá, Martina Bílá, Kateřina Turková, Andrea Bílá

BARBÍNKY A KENOVÉ – Daniela Berková, Miroslav Burian, Tomáš Vlk, Daniel Tomeš, Šimon Gábor, Libuše Nežádalová

DRÁČATA – Kristýna Kyralová, Denisa Matějková, Michaela Nováková, Jan Kyral, Libor Mareš

 

 

BASKETBAL

1.

2.

3.

4.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. R.U.M.

32-2

22-0

40-0

94-2

6

1.

2. FOREVER

2-32

4-16

8-2

14-50

2

3.

3. BARBÍNKY A KENOVÉ

0-22

16-4

18-2

34-6

4

2.

4. DRÁČATA

0-40

2-8

2-18

4-66

0

4.

 

Florbal – chlapci

sestavy:

ČVACHŤÁCI – Filip Vaníček, Michal Doskočil, Marek Černohorský, Bronislav Dušek, Dominik Kalousek

G-FORCE – Jan Marek, Mikuláš Keller, Patrik Dušek, Michal Tejkl, Jiří Jandejsek

ČERMÁCI – Barbora Marková, Agáta Borková, Ingrid Balcarová, Markéta Junková, Ladislav Banda, Isabela Burianová, Matěj Kropáček, Vít Vranka, Matouš Jirásek

TO BYS CHTĚL VĚDĚT CO? – Jan Moravec, Jiří Hrdina, Pavel Karn, Jan Štěpánek, Jan Křivohlávek, Josef Novák

OPTIMUM – Karel Buřval, Martin Doskočil, Daniel Urban, Jan Uher, Ondřej Dostál

DRACI – Viktor Borek, Vojtěch Balcar, Armin Balcar, Ondřej Jirásek, Ondřej Vaněk, Adéla Neugebauerová, Martin Kulhavý, Michal Balcar

LIGA MISTRŮ – Jan Kohl, Miroslav Burian, David Buřval, František Kuběnka

FLORBAL

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. ČERMÁCI

3-5

0-4

3-8

1-1

3-6

3-5

13-29

1

6.

2. OPTIMUM

5-3

7-0

1-1

7-5

5-0

3-1

28-10

16

1.

3. LIGA MISTRŮ

4-0

0-7

0-6

6-2

0-4

1-7

11-26

4

5.

4. ČVACHŤÁCI

8-3

1-1

6-0

9-5

2-0

4-0

30-9

16

2.

5. DRACI

1-1

5-7

2-6

5-9

3-8

6-8

22-39

1

7.

6. G-FORCE

6-3

0-5

4-0

0-2

8-3

1-3

19-16

6

4.

7. TO BYS CHTĚL VĚDĚT CO?

5-3

1-3

7-1

0-4

8-6

3-1

24-28

6

3.

 

o prvním místě rozhodly nájezdy: 0-1 ve prospěch týmu Optimum

 

Výsledky vánočních turnajů 2010

Sálová kopaná – chlapci

sestavy:

IRON 3D – Daniel Urban, Karel Buřval, Mikuláš Keller, Jan Marek

CIMI TEAM – Jakub Hrdina, Matěj Motl, René Peichl, Josef Dušek, Matyáš Keller

FIVE DEVILS – Filip Vaníček, Michal Doskočil, Jan Moravec, Bronislav Dušek, Marek Černohorský

SK SLAVOJ HOUSLICE – Marek Matějka, Marek Uher, Jan Uher, Kryštof Vaníček

ANTIČÁP – Stanislav Langr, Jan Krátký, Vojtěch Langr, Luboš Daniš

FIGHTERS TEAM – Tomáš Tejkl, Michal Tejkl, Martin Richtr, David Moravec

NEMETALISTI – Patrik Dušek, Jan Štěpánek, Adam Zima

 

SÁLOVÁ KOPANÁ 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. SK SLAVOJ HOUSLICE

3-1

1-1

3-0

1-0

3-0

2-0

13-2

16

1.

2. FIGHTERS TEAM

1-3

3-0

3-1

2-1

6-0

5-1

20-6

15

2.

3. CIMI TEAM

1-1

0-3

4-0

1-2

2-1

4-0

12-7

10

4.

4. IRON 3D

0-3

1-3

0-4

0-4

0-1

3-3

4-18

7

7.

5. FIVE DEVILS

0-1

1-2

2-1

4-0

2-0

4-0

13-4

12

3.

6. ANTIČÁP

0-3

0-6

1-2

1-0

0-2

2-4

4-17

3

6.

7. NEMETALISTI

0-2

1-5

0-4

3-3

0-4

4-2

8-20

4

5.

 

Házená dívky

sestavy:

ZEMĚPISCI – Karolína Vašíčková, Kamila Kuběnková, Michaela Krátká, Kateřina Matějková

ŠMOULINKY – Kateřina Kulhánková, Michaela Franková, Lucie Franková, Alžběta Šimková

AMATÉRKY (holky z naší školky) – Adéla Nastoupilová, Šárka Tejklová, Katka Turková, Lucie Ryšavá

RESPEKT – Renata Lešikarová, Michaela Dušková, Pavlína Rollerová, Adéla Hrdinová, Romana Bílá

HÁZENÁ

1.

2.

3.

4.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. ŠMOULINKY

0-4

6-3

8-2

14-9

4

2.

2. RESPEKT

4-0

7-2

4-0

15-2

6

1.

3. ZEMĚPISCI

3-6

2-7

2-0

7-13

2

3.

4. AMATÉRKY

2-8

0-4

0-2

2-14

0

4.

 

Basketbal smíšená

sestavy:

BUNNY – Nikola Zavřelová, Josef Novák, Kateřina Kulhánková, Michal Doskočil, Bronislav Dušek, Jan Moravec

PUMY S.R.O. – Mikuláš Keller, Martin Doskočil, Karel Buřval, Miachal Tejkl, Adéla Hrdinová, Michaela Dušková

RED POWERS – Jan Krátký, Marek Matějka, Standa Langr, Romana Bílá, Renata Lešikarová, Michaela Franková, Luboš Daniš, Matěj Motl

MYŠIČKY – Jan Marek, Běta Šimková, Jan Uher, Patrik Dušek, Jan Štěpánek, Lucie Franková, Martin Macháček

BASKETBAL

1.

2.

3.

4.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. BUNNY

2-10

8-0

14-2

24-12

4

2.

2. PUMY S.R.O.

10-2

4-2

8-0

22-4

6

1.

3. RED POWERS

0-8

2-4

8-0

10-12

2

3.

4. MYŠIČKY

2-14

0-8

0-8

2-30

0

4.

 

Florbal – chlapci

sestavy:

IRON UNDERPANTS – Daniel Urban, Karel, Buřval, Martin Doskočil, Michal Doskočil, Marek Černohorský, Bronislav Dušek, Jan Uher

ELEKTRICKÝ PROUD – Miroslav Burian, Jan Marek, Jiří Marek, Miroslav Dušek, David Buřval, Šimon Gábor, Ladislav Junek, František Kuběnka, Jan Kohl

HEMOKEDUPE – Josef Dušek, Lukáš Helekal, Matěj Motl, Matyáš Keller, René Peichl

RED POWERS – Luboš Daniš, Stanislav Langr, Vojtěch Langr, Jan Krátký, David Moravec

ŠŤOUCHAČI – Pavel Karn, Jiří Hrdina, Jan Moravec, Josef Novák, Filip Vaníček, Jan Křivohlávek, Ondřej Dostál

ČERMÁCI – Barbora Marková, Agáta Borková, Ingrid Balcarová, Markéta Junková, Ladislav Banda, Isabela Burianová, Vojtěch Balcar

FBC ROCKSTAR – Kryštof Vaníček, Marek Uher, Marek Matějka, Lukáš Pouk, Martin Richtr, Jakub Hrdina

ŠAMPIÓNI – Nikola Zavřelová, Renata Lešikarová, Michaela Pokutová, Jan Štěpánek, Patrik Dušek, Mikuláš Keller, Adam Zima

FLORBAL „A“

1.

2.

3.

4.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. ELEKTRICKÝ PROUD

0-5

0-9

0-9

0-23

0

4.

2. ŠŤOUCHAČI

5-0

1-2

0-7

6-9

2

3.

3. IRON UNDERPANTS

9-0

2-1

1-3

12-4

4

2.

4. HEMOKEDUPE

9-0

7-0

3-1

19-1

6

1.

FLORBAL „B“

1.

2.

3.

4.

SKÓRE

BODY

POŘADÍ

1. RED POWERS

5-0

0-5

0-1

5-6

2

3.

2. ČERMÁCI

0-5

0-9

0-6

0-20

0

4.

3. FBC ROCKSTAR

5-0

9-0

4-1

18-1

6

1.

4. ŠAMPIÓNI

1-0

6-0

1-4

8-4

4

2.

 

minisemifináleŠŤOUCHAČIČERMÁCI 8-0

ELEKTRICKÝ PROUDRED POWERS 0-1

semifináleHEMOKEDUPEŠAMPIÓNI6-0

FBC ROCKSTARIRON UNDERPANTS 1-2

o 7. místoELEKTRICKÝ PROUDČERMÁCI      6-0

o 5. místoŠŤOUCHAČIRED POWERS      1-0

o 3. místoFBC ROCKSTARŠAMPIÓNI      4-1

FINÁLE HEMOKEDUPEIRON UNDERPANTS4-1

 

 

Vánoční turnaje 2009

Florbal – chlapci

 

sestavy:

YOU AND ME – Jakub Hrdina, Adam Zima, Marek Uher, Lukáš Pouk

PREVÍTI – Marek Matějka, René Peichl, Josef Dušek, Matěj Motl, Matyáš Keller, Lukáš Helekal

ŠUŠŇÁCI – Daniel Urban, Martin Doskočil, Jan Marek, Karel Buřval, Patrik Dušek

BÍLÝ TYGŘI – Bronislav Dušek, Michal Doskočil, Josef Novák, Dominik Kalousek, Ondřej Dostál

FC AMÍCI BYSTŘEC – Jiří Hrdina, Marek Černohorský, Pavel Karn, Martin Macháček, Karel Dušek, Filip Vaníček

KOSTITŘASOVÉ – Jan Killar, Jiří Roller, Lukáš Černohorský, Jan Jirásek

DUTÝ KOKOSY – Štěpánka Hajzlerová, Zuzana Pešková, Nikola Coufalová, Nikola Coufalová, Nikola Zavřelová, Kateřina Kulhánková, Gabriela Vašíčková

ANTI-TALENTI – Stanislav Langr, Vojtěch Langr, Jan Krátký, David Moravec, Jan Štěpánek

 

FLORBAL „A“ YOU AND ME ŠUŠNÁCI BÍLÝ TYGŘI ANTI-TALENTI SKÓRE BODY POŘ.
YOU AND ME 5-2 1-0 5-0 11-2 6 1.
ŠUŠNÁCI 2-5 2-1 3-1 7-7 4 2.
BÍLÝ TYGŘI 0-1 1-2 2-2 3-5 1 3.
ANTI-TALENTI 0-5 1-3 2-2 3-10 1 4.
FLORBAL „B“ PREVÍTI KOSTITŘASOVÉ FC AMÍCI BYSTŘEC DUTÝ KOKOSY SKÓRE BODY POŘ.
PREVÍTI 2-1 4-0 7-0 13-1 6 1.
KOSTITŘASOVÉ 1-2 3-0 6-0 10-2 4 2.
FC AMÍCI BY 0-3 0-3 4-0 4-6 2 3.
DUTÝ KOKOSY 0-7 0-6 0-4 0-17 0 4.

minisemifinále DUTÝ KOKOSY – BÍLÝ TYGŘI 0-5

FC AMÍCI BYSTŘEC – ANTI-TALENTI 0-1 na nájezdy

semifinále ŠUŠŇÁCI – PREVÍTI 0-3

KOSTITŘASY – YOU AND ME 1-2

o 7. místo DUTÝ KOKOSY – FC AMÍCI BYSTŘEC      2-0

o 5. místo BÍLÝ TYGŘI – ANTI-TALENTI      1-0

o 3. místo KOSTITŘASY – ŠUŠŇÁCI      7-0

FINÁLEYOU AND ME – PREVÍTI 1-2

Házená – dívky

 

sestavy:

COOL in – Karolína Vašíčková, Martina Šedivá, Kamila Kuběnková, Anna Jirásková, Michaela Krátká

PRCCI – Gabriela Vašíčková, Nikola Zavřelová, Kateřina Kulhánková, Michaela Franková

NEČUM – Aneta Turková, Lucie Filipová, Petra Vávrová, Kateřina Tejklová, Hedvika Matyášová

AMATÉŘY – Renata Lešikarová, Michaela Dušková, Alžběta Šimková, Radka Shejbalová, Martina Hricinová

 

HÁZENÁ COOL in PRCCI NEČUM AMATÉŘY SKÓRE BODY POŘADÍ
1. COOL in 0-14 0-7 0-8 0-29 0 4.
2. PRCCI 14-0 3-0 5-0 22-0 6 1.
3. NEČUM 7-0 0-3 4-2 11-5 4 2.
4. AMATÉŘY 8-0 0-5 2-4 10-9 2 3.

Vybíjená – smíšená družstva

 

sestavy:

ŠESŤÁCI – Michal Doskočil, Dominik Kalousek, Bronislav Dušek, Josef Novák, Filip Vaníček, Marek Černohorský

PÁŤÁCI – Vít Vranka, Tomáš Sudík, Vojtěch Langr, Jan Šilar, Tomáš Vaněk

ŠESŤÁCI – PÁŤÁCI   8-0

Basketbal – smíšená družstva

 

sestavy:

CHRCHLY – Jan Jirásek, Zuzana Pešková, Nikola Coufalová, Štěpánka Hajzlerová, Barbora Kropáčková

TAILÁCI – Josef Dušek, Matyáš Keller, Mikuláš Keller, Michaela Dušková, Adéla Hrdinová, Michal Tejkl

BCJAN – Jiří Roller, Daniel Grunwald, Lucie Filipová, Hedvika Matyášová, Jan Killar, Aneta Turková

 

BASKETBAL CHRCHLY TAILÁCI BCJAN SKÓRE BODY POŘADÍ
1. CHRCHLY 10-12 2-2 12-14 1 2.
2. TAILÁCI 12-10 6-4 18-14 4 1.
3. BCJAN 2-2 4-6 6-8 1 3.

O pořadí na 2. a 3. místě rozhodl větší počet vstřelených košů.

Sálová kopaná – chlapci

 

sestavy:

VIDLÁCI – Jan Jirásek, Jan Killar, Jiří Roller, Lukáš Černohorský, Adam Zima

ŠUŠŇÁCI – Daniel Urban, Karel Buřval, Michal Tejkl. Martin Doskočil

FK HRMOPETE – Jakub Hrdina, Matěj Motl, René Peichl, Tomáš Tejkl

FC PROFÍCI BYSTŘEC – Filip Vaníček, Karel Dušek, Pavel Karn, Jiří Hrdina

T.P.O. (tým s pohybem omezeným) – Marek Matějka, Marek Uher, Jan Uher, Kryštof Vaníček

DUŠKELL – Josef Dušek, Bronislav Dušek, Matyáš Keller, Mikuláš Keller

ANTITALENTI – Stanislav Langr, David Moravec, Jan Krátký, Vojtěch Langr, Lubomír Jirásek, Jan Štěpánek

FC PIVOVAR – Marek Černohorský, Michal Doskočil, Josef Novák, Robert Urban

skupina A

SÁLOVÁ KOPANÁ  „A“ VIDLÁCI ŠUŠŇÁCI FK HRMOPETE FC PROF. BY. SKÓRE BODY POŘADÍ
1. VIDLÁCI 3-1 0-3 6-0 9-4 6 2.
2. ŠUŠŇÁCI 1-3 1-1 2-0 4-4 4 3.
3. FK HRMOPETE 3-0 1-1 2-0 6-1 7 1.
4. FC PROFÍCI BYSTŘEC 0-6 0-2 0-2 0-10 0 4.

skupina B

SÁLOVÁ KOPANÁ „B“ T.P.O. DUŠKELL ANTITALENTI FC PIVOVAR SKÓRE BODY POŘADÍ
1. T.P.O. 0-1 7-0 2-1 9-2 6 2.
2. DUŠKELL 1-0 4-0 3-0 8-0 9 1.
3. ANTITALENTI 0-7 0-4 0-3 0-14 0 4.
4. FC PIVOVAR 1-2 0-3 3-0 4-5 3 3.

semifinále FK  HRMOPETE  –  T.P.O. 1-2

DUŠKELL – VIDLÁCI 1-3

o  7. místo ANTITALENTI – FC PROFÍCI BYSTŘEC     1-1      penalty  1-0

o  5. místo ŠUŠŇÁCI – FC PIVOVAR     0-0      penalty  2-0

o  3. místo FK  HRMOPETE – DUŠKELL     8-2

FINÁLE T.P.O.  –  VIDLÁCI 1-2

Florbal dívky

sestavy:

PRCCI – Gabriela Vašíčková, Nikola Zavřelová, Kateřina Kulhánková, Renata Lešikarová

NINE – Lucie Filipová, Kateřina Tejklová, Petra Vávrová, Hedvika Matyášová, Aneta Turková

HLENI – Štěpánka Hajzlerová, Barbora Kropáčková, Nikola Coufalová, Zuzana Pešková, host – Oldřich Filip (brankář)

FLORBAL DÍVKY PRCCI NINE HLENI SKÓRE BODY POŘADÍ
1. PRCCI 2-0   2-2 1-0   1-2 6-4 5 2.
2. NINE 0-2   2-2 1-2   1-3 4-9 1 3.
3. HLENI 0-1  2-1 2-1  3-1 7-4 6 1.