8. 7. 2021 – program Lesní pedagogika 1. – 3. ročník

Lesní pedagogika pro 1., 2. a 3. třídu
Dnes 29. 6. se žáci prvního, druhého a třetího ročníku zúčastnili programu Lesní pedagogika. Autobus nás dopravil na zastávku Nepomuky, kde na nás čekal již pan Doubrava. Odtud jsme šli na kraj lesa, kde na nás čekal další pan lesník (pan Bednář). Zde jsme se rozdělili na dvě skupiny.  V obou skupinách děti pracovaly společně při různých zábavných a naučných činnostech. Zahrály si několik her a také se toho spoustu nového dozvěděly – o rostlinách, zvířatech, listech, ochraně přírody, …  Počasí nám docela přálo a pobyt na čerstvém vzduchu jsme si všichni užili. Dokonce jsme dostali na památku ptačí krmítko, pexesa a nafukovací balonky.
Už teď se těšíme na další program Lesní pedagogiky.
uč. Jana Kristková a Jiří Vávra

Příspěvek byl publikován v rubrice novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.