Informace k provozu školy od 17. května 2021

Podle rozhodnutí vlády ze dne 10. května 2021 se mění účast žáků na prezenčním vzdělávání. Všem žákům je od 17. května umožněna osobní přítomnost na základní škole bez rotace. Výuka bude probíhat podle stanoveného rozvrhu.

Ve školní družině dochází ke zrušení všech omezení a bude v provozu podle původního časového rozvrhu. Rovněž bude v provozu ranní družina.

Testování žáků preventivním antigenním testem bude probíhat jednou týdně, test bude proveden vždy první den osobní přítomnosti žáka.

Při organizaci vzdělávání bude podle možností omezen kontakt mezi žáky z různých tříd a skupin. Ve vnitřních prostorách nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst. Při vycházce nebo pobytu na školní zahradě nemusí mít žák ochranu nosu a úst, pokud dodrží odstup 2 metry.

Mgr. Eva Trojková

Příspěvek byl publikován v rubrice novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.