8. 10. 2020 – aplikace Bakaláři OnLine

V letošním roce jsme se rozhodli postupně přejít na informování rodičů pomocí aplikace Bakaláři OnLine. Po přípravě a testování přecházíme do ostrého testu. Během příštích dnů Vám děti přinesou přihlašovací údaje. Jedna část slouží k přístupu dětí a druhá pro rodiče. Všechny informace budou přístupné pomocí webové aplikace, na kterou se dostanete kliknutím na ikonu Bakaláři ZŠ Horní Čermná (na stránce vpravo nahoře pod logem školy). Nelekejte se časové prodlevy. Někdy načtení stránek chvíli trvá. Druhá možnost je nainstalování aplikace Google play či App store. Je tedy dostupná jak pro operační systém Android 4.3 a vyšší, tak i pro iOS 10 a novější. Tato mobilní aplikace má výhodu, že si můžete nastavit notifikace na novinky v aplikaci (zprávy, nové známky apod.).

Pro první přihlášení můžete použít tento zjednodušený postup:

přihlášení do webové aplikace

Na počítači na webové stránce https://zshornicermna.bakalari.cz zadat přihlašovací údaje (použít první řádek, kde jsou i malá písmena)

přihlášení do mobilní aplikace

Na „chytrý“ telefon stáhnout a nainstalovat aplikaci Bakaláři OnLine z Google play nebo App store.

  

Po instalaci a otevření aplikace –

zvolit – Přidat nový profil

kliknout Najít školu – a zvolit ZŠ Horní Čermná

Název účtu – libovolně pojmenovat (např. jméno dítěte)

Uživatelské jméno – opsat z papíru (použít první řádek, kde jsou i malá písmena)

Heslo – opsat z papíru (použít první řádek, kde jsou i malá písmena)

kliknout Uložit a přihlásit se

Příspěvek byl publikován v rubrice novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.