28. 6. 2019 Uhádni název knihy

Uhádni název knihy
Děti ještě netuší, co všechno je při návštěvě továrny na čokoládu čeká. Že to bude nejen zábavné, ale i nebezpečné. Jen jeden z malých návštěvníků má navíc na konci získat výhru, o které se mu ani nesnilo – tedy pokud vůbec někdo prohlídku Wonkovy továrny ve zdraví přežije.
Uhádli jste?
Je to Karlík a továrna na čokoládu od Roalda Dahla. Tento britský spisovatel napsal spoustu knih pro děti, postupně jsou znovu vydávány v Knižním klubu (Matylda, Jakub a obří broskev, Obr Dobr atd.).
Žáci ze 3. a 4. ročníku si mohli v červnu vybrat jednu knihu tohoto autora, někteří ji stihli přečíst. O knihách jsme si povídali, mám radost, že se se dětem líbily.
Fotky s knihami najdete ve fotogalerii.
Miroslava Mikulová