27. 6. 2019 výlet 6. ročník

Adršpašsko-teplické skály, výlet 6.ročníku
Dne 17.6.2019 jsme se v 7:40 hod. sešli na nádraží v Letohradě. Odtamtud jsme jeli vlakem. Po třech přestupech jsme přijeli do Teplic nad Metují. Ubytovali jsme se v kempu Kamenec, kde byla krátká pauza. Po ní jsme se vydali na túru do Teplických skal. Ušli jsme asi 14 km. K večeři jsme měli kuřecí maso s rýží v restauraci Kamínek. V kempu jsme hráli míčové hry a skákali na trampolíně. Druhý den, v úterý, jsme šli do Adršpašských skal. Túra byla dlouhá asi 17 km. K večeři jsme měli smažák. Třetí den jsme jeli do Náchoda, kde jsme navštívili zámek. Prohlédli jsme si tamní sklepení, terasu a vyšli na věž. Odsud byl krásný výhled na město. Po společném programu následoval rozchod na náměstí, oběd a pak už odjezd vlakem domů. Loučili jsme se neradi, výlet se nám moc líbil.
Michaela Betlachová

Příspěvek byl publikován v rubrice novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.